Klasiskā ķermeņa masāža

Masāža atbrīvo no lieka sasprindzinājuma un stresa. Masāžas laikā tiek pielietotas dažādas tehnikas, kas palīdzēs cīņa ar nogurumu, uzlabos limfas un asins cirkulāciju, kā arī mazinās sāpes un nogurumu muskuļos. Masāža veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un emocionālas slodzes, nostiprinās imūnsistēma. Masāža labvēlīgi ietekmē ādas tonusu, uzlabo veselību un labsajūtu.

Aromterapijas masāža

Aromterapija ir viens no komplementārās terapijas veidiem, kad ar ēterisko eļļu palīdzību tiek uzlabota cilvēka fiziskā un psihiskā labsajūta. Augu ēteriskās eļļas ir dabīgas koncentrētas smaržīgas un gaisīgas vielas, kas atrodas dažādās augu daļās: ziedos, lapās, mizā, saknēs u.c. Kvalitatīvas ēteriskās eļļas iedarbojas tieši uz nervu sistēmu un organisma šūnām, jo ir absolūti dabīgs produkts un cilvēka šūnām saprotams.
Aromterapijas masāžā tiek izmantota dziļi relaksējoša masāžas tehnika, kas kopā ar aromātisku masāžas eļļas maisījumu, sniedz klientam patiesu baudu. Masāžu veic ar katram klientam individuāli sagatavotu aromātiskās masāžas eļļas maisījumu. Masāžā izmantotas Kobashi ēteriskās eļļas.

Refleksorā pēdu masāža

Refleksorā pēdu masāža ir maigs spiediens uz pēdu virsmā izkliedētiem refleksa punktiem. Varētu teikt, ka uz cilvēka pēdām atspoguļojas viss viņa organisms - orgāni un orgānu sistēmas. Ar spiedienu uz konkrētiem refleksiem tiek nodots impuls orgāniem, aktivizējas orgānu darbība un pašautjaunošanās funkcijas.
Pēdu masāžai ir ļoti dziļi relaksējoša, stresu mazinoša un spēkus atjaunojoša iedarbība.

Pēdu masāžu neveic, ja klientam konstatēta: nagu sēnīte, ieaudzis nags, pietūkums un/vai nediagnosticētas sāpes pēdā, 'atlēta pēda' - lipīga sēnīšu infekcija. 

Tibetas medus masāža

Medus ir viena no senākajām saldvielām, kas zināma cilvēcei. Tā dziedinošās un veselību stiprinošās īpašības ir zināmas visiem. Medus lieliski uzsūcas caur ādu, tas stiprina sirds muskuli, uzlabo ādas kvalitāti, palīdz atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem. Nevienam nav noslēpums, ka medus masāža ir iedarbīgs līdzeklis cīņā ar celulītu.
Medus dod enerģiju un dzīvesprieku, ko tajā ir ielikušas bites, paņemot tikai pašu labāko no zieda, kuru apmīļojusi Saule.
Vairākus tūkstošus gadu senā Medus masāžas metode lieliski atbrīvo nogurušus muskuļus un padara ādu zīdaini maigu.
Pēc medus masāžas tiek veikta mierīga dziļo audu masāža.

Grūtnieču masāža

(no 12. grūtniecības nedēļas)
Masāža ir relaksējoša, tā ļauj aizmirst smagumu mugurā un kājās. Šī masāža labvēlīgi iedarbojas uz grūtnieces asinsriti, limfātiskās sistēmas darbību un psihoemocionālo stāvokli. Masāžas rezultātā ir mazināta tūska kājās, nogurums muguras lejasdaļā, plecos un rokās. Masāžas laikā, to reflektori bauda arī bērniņš māmiņas vēderā.
Masāžu drīkst baudīt sākot no divpadsmitās grūtniecības nedēļas, ja to ir atļāvis grūtniecību uzraugošais ārsts vai vecmāte (vēlama ārsta vai vecmātes izziņa).

Sporta masāža

Lai nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, uzlabotu panākumus, izvairītos no traumām un saglabātu veselību, rekomendējams paralēli treniņu procesam apmeklēt sporta masāžas.
Sporta masāžas iedala trijos pamatveidos:
1. Treniņu - ko veic tieši pirms treniņa, lai uzsildītu muskuļus un saites.
2. Pirmsstarta - ko veic īsi pirms maksimālās slodzes - starta sacensībās vai pirms uzstāšanās.
3. Atjaunojošā - ko vēlams veikt četru stundu laikā pēc treniņa vai starta, lai atjaunotu pilnvērtīgu muskuļu darbību, novērstu nevēlamu vielu nogulsnēšanos muskuļos.

Samuraju masāža

Masāžas tehnikā tiek izmantotas klūgu slotiņas ar kuru palīdzību tiek vadīta skaņas un pieskārienu vibrācija. Iedarbība notiek līdz pat dziļāko muskuļu slāņiem. Šis masāžas veids uzlabo vielmaiņu, asinsriti un ir lielisks pretcelulīta profilakses līdzeklis.
Masāžas laikā radītās skaņas vibrācijas atslēdz domāšanu un 30minūšu ilgas masāžas laikā cilvēks tiek ļoti dziļi relaksēts.
30min/10eur


Estētiskās limfodrenāžas masāža 

Lielisks augums bez mokošām diētām? Tas ir iespējams! Procedūras laikā tiek aktivizēta limfas plūsma un no organisma izvadīts liekais šķidrums. Masāžu veicu ar dabīgu aromātisko eļļu maisījumu, kas efektīvi stimulē taukaudu šķelšanu, limfocītu piesaisti masējamajai vietai un lieko šķidrumu izvadi no organisma. Masāžas tehnikā tiek veikta manuāli - ar rokām. Limfodrenāža - masāžas veids ar kura palīdzību tiek veicināta limfas tece uz sirdi, mazinot tūsku un limfas teces traucējumus noteiktās ķermeņa daļās, limfodrenāžas masāžu izmanto arī celulīta mazināšanai. Limfodrenāžas masāžu var iedalīt divos veidos, virspusējā un dziļā. Virspusējās masāžas laikā aktivizē ādā esošo kapilāru sistēmu, kas veic šķidruma uzkrāšanas un izlietošanas funkciju, bet ar dziļo masāžas tehniku iedarbība tiek raidīta uz limfvadiem un tiek veicināta lieko šķidrumu izvadīšana no organisma.


 .