Pirts pakalpojumu piedāvājumsPirts pakalpojumus sniedzam "Veclīču" pirtiņā, Jelgavas novadā

Pirts rituāls    

Pirts tā ir vieta, kurā būt ar sevi, kurā atstāt vakardienu, sajust un izdzīvot šodienu!

Īpašs piedāvājums kolektīviem un grupām!

Ģimenes pirts piedāvājums

Vai var būt labāk pavadīts laiks, kā tas kurš sniedz prieku esot kopā ar saviem mīļajiem?Pirts ir viena no latviešu kultūras un veselīga dzīvesveida stūrakmeņiem, atklājiet to sev un saviem bērniem.Ģimenes pirtiņa paredzēta ģimenei līdz 5 personām (divi pieaugušie un 3 bērni līdz 12 gadu vecumam). Šis pirts apmeklējums sniegs labu ieskatu tajā, ko un kā pirtiņā darīt, lai citu reizi ģimene spētu pirtiņu baudīt jau patstāvīgi, bet pirtnieka klātbūtnes.Pirts rituāla laikā pieaugušie baudīs " Vieglo pērienu ar ķermeņa skrubēšanu", ko veiks profesionāls pirtnieks, bet bērniem tiks lutinājums no pieaugušo puses, kuru vadīs meistarīgi pirtnieki. 

Pirts pakalpojumus sniedzam Jelgavā, Ķekavā, Bauskā un visā Latvijā! 

Kolektīvā pirts

Svini dzīvi - pavadi laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem izzinošā un sajūtām piesātinātā pirts pasākumā. Ja jūsu kompānijā esat vismaz četri, tad šī ir lieliska iespēja atpūsties kopā pirtī. Tā ir maza laimīte - mazs pirts rituāls, kurā sāc apjaust un sadzirdēt Pirti.  Kā skan ozola slotiņa, vai skandina bērzs. Kā pirts gariņš apvējo Tavu ķermeni un kā ūdens lāses dejo pār Tavu vaigu. Tevī atmodīsies sajūtas, brīvība un bērnišķīgs prieks par dzīvi!
Pirts pakalpojumus sniedzam Viesu Līču "Veclīču" pirtiņā

Vieglais pēriens

Tas ir spēks, tā ir karstuma deja ap Tavu ķermeni. Tā ir aromātu pasaule kurā caur ķermeņa skrubēšanu ar Tevis paša pagatavotu skrubīti no zāļu pulveriem, ko sarūpējis pirtnieks, Tu topi atbrīvots no visa, kas nav Tavs. Viegls pēriens - lapu slotiņu deja ar vieglu garu, prasmīga pirtnieka rokās, Tevi aizvedīs pie Tevis paša. Tu topi brīvs, tīrs. Vieglo pērienu vari baudīt vienatnē, vai šaurā, sev tuvu cilvēku lokā.
Pirts pakalpojumus sniedzam Viesu Līču "Veclīču" pirtiņā

Lielais pirts rituāls

Tā ir iespēja izbaudīt pirti un pirtnieka darbu visā tā krāšņumā! Tas ir laiks Tev pašam, Tavām domām, Tavām sajūtām. Par Tavu labsajūtu būs padomāts sākot no sildīšanās pirtiņā un ķermeņa skrubēšanas ar dabīgiem augu pulveriem, līdz, lielajam pērienam beidzoties - ķermeņa mazgāšanu ar abrazīvu cimdiņu un ķermeņa masāžu ar ziepju putām, medu, eļļu vai šokolādi pēc tavas izvēles.
Kāds būs pēriens? - Tas būs karsts Tavai miesai kā vasaras diena pirms lietus un veldzējošs garam kā negaiss!
Pirts pakalpojumus sniedzam Viesu Līču "Veclīču" pirtiņā                                        
         

Pirtī iešanas ABC - kā veselīgi pērties savā pirtī


Vai Tu zini, ko un kā darīt pirtiņā?
Kā pirtiņu baudīt, lai tas būtu veselīgi?
Kā pēc iespējas vairāk saņemt no pirtiņas?

Atbildes uz šiem un citiem ar veselīgu pirtī iešanu saistītiem jautājumiem gūsi praktiskajā pirts nodarbībā ar kvalificētām pirtniecēm Lienīti, Lailu vai Santu.
Ja Tev ir pirtiņa, tad izmanto lielisku iespēju - uzaicini pirtnieci pie sevis. Pirtniece pastāstīs un parādīs, kā vari savu pirtiņu baudīt droši un veselīgi, kā no pirtī iešanas iegūt pēc iespējas vairāk, un lai tas būtu ne vien veselīgi un droši, bet arī patīkami!

Pirtnieka vizītes ilgums ir 2-3 stundas, kuru laikā gūsi praktiskas zināšanas un baudīsi pirtī iešanu pirtnieces pavadībā.
Pakalpojuma maksa - 100€/Jelgavas, Ķekavas, Bauskas novadu robežās, ja vizīte ir ārpus minētajiem novadiem, tad vienosimies par papildus ceļa izmaksām.